Izydor, 02.01. 07.01. 05.02. 17.02. 04.04. 10.05. 15.05. 27.05. 14.12

Jest bardzo drobiazgowy i dokładny. W pracy często zawodzi, ponieważ nie dotrzymuje terminów. Jego skrupulatność kłóci się z wielkim temperamentem i energicznością. Potrafi być wierny i oddany, ale bywa skryty i nie lubi dzielić się swoimi tajemnicami. Wolny czas spędza na majsterkowaniu i drobnych pracach domowych. Lubi, by wszystko było na swoim miejscu.

Flora, 24.11

Jest bardzo związana z rodziną. Potrzebuje od niej wsparcia, zrozumienia i pomocy. Ma słaby charakter i zraża się niepowodzeniami. W pracy jest bardzo sumienna i dokładna. Bywa pedantyczna. Do życia podchodzi zbyt serio i nie widzi jak wiele dobrych rzeczy dzieje się wokół niej. Szuka miłości, której będzie mogła zaufać.

Jadwiga, 17.07. 15.10

Imię pochodzenia germańskiego. Wierzy w swoje ideały i stara się postępować w zgodzie z własnym sumieniem. W pracy i w życiu doskonale łagodzi spory i potrafi godzić ludzi. Do wszystkiego podchodzi z dystansem i zrozumieniem. Stara się kierować rozsądkiem, a nie emocjami. Można na niej polegać. Lubi pomagać.

Melchior, 06.01. 07.09

Może popadać w kompleksy, bo brak mu pewności siebie. Jest romantykiem i szuka w życiu spokoju. Lubi kobiety energiczne i zaradne. Nie nadaje się do prowadzenia domu i pilnowania codziennych obowiązków. Kobieta znajdzie przy nim zrozumienie i miłość, ale w trudnych sytuacjach musi potrafić radzić sobie sama. Przy ludziach przebojowych czuje się dowartościowany.

Eryk, 09.02. 18.05

To niepoprawny romantyk, który często popada w kłopoty sercowe. Kobiety uwielbiają jego spontaniczność i porywy uczuć, ale nie mogą na niego liczyć w poważnych sytuacjach. Często zmienia partnerki, ponieważ ucieka przed problemami dnia codziennego. Jest roztrzepany, bałagani i nie ma talentu do prac domowych.

Arkadiusz, 12.01

Niespokojny duch. Od życia oczekuje ciągłych wyzwań i przygód. Ciężko go okiełznać i zatrzymać w domu. Uwielbia ludzi, łatwo nawiązuje kontakty. Ciężko liczyć na jego pomoc, bo zawsze stawia siebie na pierwszym miejscu.

Teofil, 28.12. 30.01. 05.03. 27.04. 02.10. 13.10. 20.12. 28.12

Jest człowiekiem bardzo rozsądnym i zrównoważonym. Ma charakter indywidualisty. Nie lubi dzielić z nikim życia, bo kojarzy mu się to z podporządkowaniem. Ceni sobie wolność. Pracuje w wolnym zawodzie. Nie lubi biurokracji, nie potrafi pilnować terminów zobowiązań.

Franciszek, 29.01. 02.04. 17.09. 04.10. 27.11. 03.12

Ceni swój indywidualny styl i nie boi się szokować. Nie goni za modą, chce się wyróżniać. Jego przyjaciele to ludzie odważni, którzy nie wstydzą się jego dziwactw. Ma zamiłowanie do kolekcjonowania, co często budzi sprzeciw jego partnerki. W domu nie dba o wygodę. Każde wolne miejsce przeznacza na swoje eksponaty.

Genowefa, 03.01

Jest silna i niezależna. Na życie patrzy z optymizmem, ale nie bagatelizuje problemów. Jest doskonałym rozjemcą w sporach, ponieważ potrafi być obiektywna. Jest bardzo inteligentna i zrównoważona. W związku sprawdzi się jako kochająca żona i oddana matka.

Melania, 31.12

Jest szczera i prostolinijna. Nie oczekuje wiele od życia i często traci okazję do pochwalenia się swoimi rozlicznymi zaletami. Jest pracowita, odpowiedzialna i konsekwentna w działaniu. Bardzo kocha swoją rodzinę i jest w stanie wiele dla niej poświęcić. Lubi zajmować się domem i gotować. Można na nią liczyć w trudnych sytuacjach.

Klaudiusz, 26.04. 08.11

Chce mieć w życiu wszystko - miłość, pieniądze, szczęście i sukces. Jest niecierpliwy i rozbiegany. W pracy wymaga od podwładnych więcej niż są w stanie zrobić. Łatwo go zirytować i rozzłościć. Jest mało elastyczny, ciężko mu pogodzić się ze zmianami w życiu. Mimo wad jest lubiany w towarzystwie. Ma poczucie humoru, jest błyskotliwy i zabawny. Oszczędza, ale potrafi zaskoczyć bliskich niespodzianką.

Hipolit, 03.02. 13.08. 22.08. 21.09

Bardzo dobroduszny i uczciwy człowiek. Ufa ludziom i ma wielu przyjaciół. Jest staroświecki, kobiety traktuje delikatnie i z wielkim szacunkiem. Szuka pani subtelnej i troskliwej. Kiedy zdobędzie się jego serce jest wiernym i oddanym partnerem. Lubi naturę, ceni wyjazdy w góry i długie spacery.

Andrzej, 04.02. 12.04. 16.05. 13.07. 10.11. 30.11

Drzemią w nim dwie natury. Jest bardzo romantyczny, delikatny i wrażliwy na krzywdę innych. Potrafi jednak walczyć o swoje i bronić swoich racji. Często bywa niezdecydowany, co utrudnia mu podejmowanie ważnych życiowych wyborów. Liczy się ze zdaniem bliskich i chętnie przyjmuje rady.

Ksenia, 16.04

Ma artystyczną duszę, kocha sztukę i piękno. Otacza się ludźmi zwariowanymi, pełnymi szalonych pomysłów i energii. Nie lubi rutyny, nudy i monotonii. Spełni się jako malarka albo pisarka. Ma sto pomysłów na minutę i bywa niezdecydowana. Chce podróżować, zwiedzać świat, przeżywać nowe przygody. Jest odważna, ale rozsądna. Ciężko na nią liczyć, bo ciągle jest zaganiana.

Patryk, 17.03

Lubi kiedy wszystko jest na swoim miejscu. Zawsze panuje nad sytuacją i na zimno kalkuluje każde zawodowe posunięcie. Dla ludzi jest surowy, ale sprawiedliwy. Lubi kiedy otoczenie czuje przed nim respekt. Ceni luksus, na który ciężko pracuje. Żonę często obdarowuje drogimi prezentami i rozpieszcza dzieci.

Kazimierz, 04.03

Imię słowiańskie, które oznacza człowieka prawego, uczciwego i szlachetnego. Bywa melancholijny, bardzo ceni sobie wspomnienia i doświadczenia życiowe, z których zawsze wyciąga właściwe wnioski. Boi się utraty swojej pozycji w pracy, bo nie wierzy, że może być w czymś najlepszy. Bywa skryty i zamknięty. W stosunku do rodziny jest zawsze lojalny i szczery. Dba o szczęście, którym są dla niego dzieci.