Halina, 01.07

Jest oazą spokoju i opanowania. Bardzo rozsądnie do wszystkiego podchodzi i nie podejmuje pochopnych decyzji. Odmawia sobie przyjemności i nie lubi niepotrzebnych wydatków. Jest oszczędna. Ceni sobie życie rodzinne i bardzo dba o najbliższych. Jest tolerancyjna, kochająca i wyrozumiała.

Aleksander, 26.02. 10.03. 22.10. 24.11. 12.12

Jest artystą. Pociąga go piękno. Ciężko na niego liczyć, ponieważ jest lekkoduchem i lubi się bawić. Nie przywiązuje wagi do rzeczy materialnych, nie robi oszczędności, nie dba o swój wygląd zewnętrzny. Dla niego liczy się wnętrze i dusza. Nie widzi siebie w roli męża i ojca, ponieważ obowiązku go nudzą.

Herbert, 16.03

Lubi rozrywkę i skoki adrenaliny. Jest typem wolnego strzelca i nie chce się wiązać. Uprawia sporty ekstremalne i kocha dalekie podróże. Często popada w długi spowodowane zamiłowaniem do hazardu. Nie potrafi oszczędzać i myśleć przyszłościowo. Dla niego liczy się tylko to co jest w tej chwili. Kiedy ma kłopoty idzie po pomoc do rodziców.

Barbara, 04.12

Jest spokojna, uczuciowa i wyrozumiała. Lubi towarzystwo innych ludzi, ale nie przepada za wielkimi imprezami. Wolny czas spędza z przyjaciółmi lub przy dobrej książce. Lubi sport. Odpręża się na basenie i na kartach tenisowych. Rodzina jest dla niej bardzo ważna i stara się dbać o nią najlepiej jak potrafi.

Artur, 06.10

Zawsze stara się podporządkować sobie ludzi. Nie lubi sprzeciwów i słów krytyki. Jest bardzo oszczędny. Nie robi niespodzianek, nie wydaje pieniędzy bez przemyślenia. Drzemie w nim dusza artysty i romantyka, ale nie działa pod wpływem emocji.

Anna, 26.07

Potrafi poświęcić się dla innych. Jest oddana rodzinie i najbliższym. Lubi kiedy ludzie ją doceniają, widzą jej wysiłki i są jej wdzięczni za pomoc. W pracy jest bardzo skrupulatna i odpowiedzialna. Nie podejmuje wyzwań ponad swoje możliwości. Ceni lojalność i szczerość.

Fabian, 20.01

Jest stworzony dla innych. Lubi pomagać i nie oczekuje rewanżu. Marzy o dużej rodzinie i spokojnym życiu za miastem. Kocha przyrodę i zwierzęta. Potrzebuje kobiety ciepłej i kochającej. Ma w sobie ogromne pokłady uczuć, które wyzwoli w nim partnerka czuła, delikatna i wrażliwa. Jest doskonałym ojcem i mężem.

Lucyna, 30.06

Nie chce tracić życia na zamartwianie się niepowodzeniami. Wierzy, że każde doświadczenie życiowe daje jej siłę i mądrość na przyszłość. Jest wesoła, komunikatywna i otwarta. Nie boi się wyzwań i jest gotowa je podejmować. Lubi siebie i nie ma kompleksów. Otacza się ludźmi, którzy ją akceptują, ale nie boją się wyrazić własnej opinii o jej postępowaniu.

Aleksandra, 18.05

Jest piękna, wyniosła i wiele oczekuje od życia. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zawsze znajdzie sposób na wyjście z trudnej sytuacji. Na obcych robi wrażenie niedostępnej i zimnej, ale w domu jest wspaniałą żoną i kochającą matką. Swoim wyglądem budzi zazdrość u kobiet i onieśmiela mężczyzn. Jest bardzo zadbana i dobrze ubrana. W związku opiera się na uczciwości, zaufaniu i wierności.

Józef, 29.01. 19.02. 19.03. 01.05. 27.08. 14.11. 25.11

Nie dba o rzeczy powierzchowne. Nie interesuje go moda. Jest bardzo przenikliwy i zawsze zgłębia wszystko czym się zajmuje. Chce wiedzieć jak najwięcej i poznawać świat. Lubi czytać i oglądać ciekawe filmy. Jest tradycjonalistą i dba, by w takim duchu wychowywały się jego dzieci. Dla kobiet jest wyrozumiały, potrafi je zrozumieć i zaakceptować ich odmienność.

Stanisława, 05.08

Boi się w życiu ryzyka i wyzwań przekraczających jej możliwości. Żyje spokojnie i komfortowo. Nie lubi się wyróżniać, ale ma swoje zdanie i potrafi go bronić. Nie lubi w ludziach zakłamania i braku odpowiedzialności. Stres mobilizuje ją do pracy. Jest punktualna, zorganizowana i słowna.

Eryka, 09.02

Jest bardzo energiczna i dobrze zorganizowana. Kocha świat i chce wiedzieć o nim jak najwięcej. Zawodowo spełni się jako podróżnik, bo marzy o odwiedzeniu najdalszych zakątków globu. Jej zaradność, komunikatywność i odwaga z pewnością pomogą jej w dalekich wyprawach. Zna swoje umiejętności, nie przecenia sił i stara się postępować na miarę możliwości.

Mieszko, 01.01

Jest człowiekiem pełnym nadziei i optymizmu. Mimo iż w życiu nie dokona rzeczy wielkich będzie żył dostatnio i szczęśliwie. Wszystko co ma wypracował sobie sam, bo rzadko zwraca się o pomoc. Nie lubi cwaniactwa, oszukiwania i braku dobrych manier. Jest otwarty na przyjaźń i miłość.

Brygida, 01.02. 23.07. 08.10

Żyje marzeniami i złudzeniami. Od życia nie wymaga wiele, ponieważ nie wierzy w swoje możliwości i szczęście. Od rzeczywistości ucieka do kina, gdzie odnajduje świat, jakiego szuka. Zawodowo spełni się jako reżyser lub pisarka. Jej głowa pełna jest pomysłów na udane, romantyczne i zgodne związki, których nigdy nie miała.

Marianna, 02.06

Zna się na ludziach i na doskonałą intuicję. W życiu nie toleruje kłamstwa, przemocy i nieuczciwości. Działa szybko, bo lubi kiedy wokół niej dużo się dzieje. Nie żałuje swoich decyzji, choć czasami podejmuje je zbyt pochopnie. Dzięki szczęściu wiele rzeczy jej się udaje i może powiedzieć, że jest urodzona pod szczęśliwą gwiazdą. Mężczyzna będzie jej wierny i doceni wszystko co dla niego zrobi.

Aleksy, 17.02

Jest bardzo uczciwy, uprzejmy i dobrze wychowany. Miewa humory i ciężko wtedy do niego dotrzeć. Potrafi być uciążliwy dla najbliższych, bo za bardzo bierze wszystko do siebie. Krytyka go niszczy. Ma dużo dobrych chęci, ale słaby charakter. Łatwo go urazić.