Łazarz, 14.03

Jest surowy i nie toleruje u ludzi potknięć. Zawsze twierdzi, że wszystko można zrobić lepiej i bardziej efektywnie. W pracy jest nieugiętym szefem, który nie zyskuje sympatii u pracowników. Paraliżuje ludzi, często się go boją i nie potrafią mu zaufać. W domu wprowadza żelazną dyscyplinę, bo uważa, że tylko tak nauczy dzieci odpowiedzialności. Popada w konflikty z żoną. Często jest dobrym kucharzem.

Wanda, 23.06

Jest kulturalna, dobrze wychowana i ma nienaganne maniery. Szuka mężczyzny, który doceni jej delikatność i kobiecość i będzie potrafił stworzyć z nią spokojny dom. Nie oczekuje od życia wiele, nie przywiązuje nadmiernej wagi do rzeczy materialnych. Ma oszczędności, bo chce mieć zabezpieczenie na wypadek kłopotów.

Teodora, 01.04

Jest szalona i nieobliczalna. Kocha sport i wysiłek fizyczny. Zawsze odpoczywa aktywnie i uprawia wiele sportów. Nie chce tracić nawet chwili z życia, dlatego rzadko pozwala sobie na odrobinę lenistwa. Otacza się ludźmi pełnymi energii i optymizmu. Trudno na niej polegać, bo ciągle za czymś goni i bywa niesłowna. Jej wielki temperament może okiełznać tylko mężczyzna silny i nieco mniej porywczy.

Bogusława, 18.04

Jest bardzo ambitna i ma w życiu wielkie plany. Nie jest jednak typem osoby, która walczy o sukces za wszelką cenę. Kiedy coś przekracza jej możliwości potrafi zrezygnować z podejmowania wysiłków. Jest uczciwa i prawdomówna. Zawsze zwraca długi i pamięta o wszystkich zobowiązaniach. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Analizuje swoje życie i dąży do perfekcji w tym co robi.

Irena, 08.02. 01.04. 05.04. 05.05. 18.09. 20.10

Do ludzi podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem. Nikogo pochopnie nie ocenia i nie oskarża. Kocha rodzinę i lubi zajmować się domem. Jest przedsiębiorcza, dobrze zorganizowana i pomysłowa. Nie załamuje się niepowodzeniami, bo wierzy, że z każdego doświadczenia można wyciągnąć wnioski na przyszłość. Potrafi wybaczać i dawać duży kredyt zaufania.

Szymon, 05.01. 18.02. 16.05. 18.07. 28.10

Jest urodzonym aktorem. Uwielbia występować przed ludźmi i patrzeć na ich emocje. Często się wzrusza i lubi myślami wracać do okresu dzieciństwa. Jest wrażliwy i bardzo utalentowany. Potrafi być wdzięczny za to co robią dla niego ludzie. Dba o kobietę i pozwala jej się martwić codziennymi problemami. Można na niego liczyć.

Wilhelm, 06.04. 25.06. 02.09

Jest wielkim społecznikiem. Jego wrażliwość nie pozwala mu przejść obojętnie koło krzywdy drugiego człowieka. Zawodowo zwiąże się z instytucją charytatywną lub domem pomocy osobom starszym. Bardzo kocha swoich rodziców i ma dla niech wiele szacunku. Pieniądze nie mają dla niego znaczenia. Dużo większą satysfakcję daje mu uśmiech na twarzy podopiecznych. Rzadko zakłada rodzinę.

Ludmiła, 20.02

Imię słowiańskie. Ludmiła lubi się wyróżniać i chce by wszyscy skupiali na niej swoją uwagę. Ceni sobie komplementy i wyrazy uznania, ale nie jest próżna. Od ludzi wymaga szacunku i prawdomówności. Jest cierpliwa i wytrwała. Lubi się bawić i korzystać z życia. Ma oszczędności, ale nie jest skąpa. Potrafi pomóc innym.

Emil, 18.07. 11.10. 14.11

Jest indywidualistą. Nie szuka partnerki na całe życie i ucieka od stabilizacji. Potrafi być jednak bardzo konsekwentny i uparty w swoich działaniach. Nigdy nie rezygnuje z wyznaczonego celu. Doskonale sprawdzi się jako sportowiec lub podróżnik. Rywalizację ma we krwi. W rodzinie zawsze chce być lepszy od innych i rzadko okazuje ludziom współczucie.

Ilona, 18.08

Jest bardzo wrażliwa i subtelna. W życiu często polega na kobiecej intuicji, która jej nie zawodzi. Ufa przeczuciom i często ma rację. Nie zostawia spraw na później. Wszystko załatwia sumiennie i terminowo. Lubi być adorowana i potrafi dać mężczyźnie wiele uczucia. Będzie dobrą matką i oddaną żoną.

Maryna, 03.03

Potrzebuje dużo ciepła i miłości. Jest bardzo związana z rodzinnym domem, a najbliżsi zawsze mogą liczyć na jej pomoc. Z trudem radzi sobie z nagłymi kłopotami i traci głowę, kiedy coś idzie nie po jej myśli. Szybko się załamuje i nie potrafi wyciągać wniosków z błędów. Mężczyzna, który odda jej swoje serce powinien być silny, odpowiedzialny i skłonny samemu podejmować ważne, życiowe decyzje.

Dymitr, 09.03. 09.04

Kocha naturę i podróże. Często przenosi się z miejsca na miejsce i szuka nowych przygód. Fascynuje go odmienność, inne kultury i ludzie. Doskonale sprawdzi się w zawodzie antropologa lub botanika. Z wypraw czerpie jak najwięcej, bo wierzy, że wspomnienia są jedyną rzeczą, której nikt mu nie odbierze. Kobieta u jego boku musi polubić cygańskie życie na walizkach, pełne marzeń i dalekich wojaży.

Tamara, 03.06

Jest w życiu nastawiona na sukces i tylko to ją interesuje. Bywa zaborcza i zazdrosna. Ma silny charakter i dąży do swojego celu bez oglądania się na innych. Potrafi ranić ludzi, choć nie ma złych intencji. Cały swój czas poświęca pracy i zdobywaniu doświadczenia. Szybko się uczy. Zna się na ludziach i bez skrupułów potrafi wykorzystywać ich słabości.

Helmut, 29.03

Jest stanowczy i zawsze stara się obronić własne zdanie. Nie umie słuchać ludzi i często nie rozumie ich problemów. Jest kiepskim doradcą i rzadko współczuje innym. Ludzi traktuje z góry i nigdy nie liczy na cudzą pomoc. Jest samowystarczalny. Rzadko znajduje wielką miłość i zakłada rodzinę.

Janina, 12.06

Nie lubi zgiełku wielkiego miasta i hałaśliwych ludzi. Marzy o domu za miastem i gromadce dzieci, którymi mogłaby się opiekować. Ma grupkę wiernych przyjaciół, którzy ją wspierają. O radę prosi tylko najbliższych, bo tylko im ufa. Nie lubi podejmować pochopnych decyzji. Ukojenie znajdzie przy mężczyźnie spokojnym, odpowiedzialnym i czułym.

Paulina, 6.05. 22.06. 10.10. 02.12

Jest uczciwa wobec siebie i nigdy nie postępuje wbrew swoim przekonaniom. Toleruje błędy u innych i nie traktuje ludzi surowo. Jest wyrozumiała, ale nie potrafi wybaczyć, kiedy ktoś świadomie ją krzywdzi. Lubi pomagać innym, ale zawsze liczy na rewanż. Jest komunikatywna i otwarta na nowe znajomości.