Dymitr, 09.03. 09.04

Kocha naturę i podróże. Często przenosi się z miejsca na miejsce i szuka nowych przygód. Fascynuje go odmienność, inne kultury i ludzie. Doskonale sprawdzi się w zawodzie antropologa lub botanika. Z wypraw czerpie jak najwięcej, bo wierzy, że wspomnienia są jedyną rzeczą, której nikt mu nie odbierze. Kobieta u jego boku musi polubić cygańskie życie na walizkach, pełne marzeń i dalekich wojaży.

Tamara, 03.06

Jest w życiu nastawiona na sukces i tylko to ją interesuje. Bywa zaborcza i zazdrosna. Ma silny charakter i dąży do swojego celu bez oglądania się na innych. Potrafi ranić ludzi, choć nie ma złych intencji. Cały swój czas poświęca pracy i zdobywaniu doświadczenia. Szybko się uczy. Zna się na ludziach i bez skrupułów potrafi wykorzystywać ich słabości.

Helmut, 29.03

Jest stanowczy i zawsze stara się obronić własne zdanie. Nie umie słuchać ludzi i często nie rozumie ich problemów. Jest kiepskim doradcą i rzadko współczuje innym. Ludzi traktuje z góry i nigdy nie liczy na cudzą pomoc. Jest samowystarczalny. Rzadko znajduje wielką miłość i zakłada rodzinę.

Janina, 12.06

Nie lubi zgiełku wielkiego miasta i hałaśliwych ludzi. Marzy o domu za miastem i gromadce dzieci, którymi mogłaby się opiekować. Ma grupkę wiernych przyjaciół, którzy ją wspierają. O radę prosi tylko najbliższych, bo tylko im ufa. Nie lubi podejmować pochopnych decyzji. Ukojenie znajdzie przy mężczyźnie spokojnym, odpowiedzialnym i czułym.

Paulina, 6.05. 22.06. 10.10. 02.12

Jest uczciwa wobec siebie i nigdy nie postępuje wbrew swoim przekonaniom. Toleruje błędy u innych i nie traktuje ludzi surowo. Jest wyrozumiała, ale nie potrafi wybaczyć, kiedy ktoś świadomie ją krzywdzi. Lubi pomagać innym, ale zawsze liczy na rewanż. Jest komunikatywna i otwarta na nowe znajomości.

Zenobiusz, 20.02

Jest zaborczy i nieustępliwy. Nie znosi sprzeciwu i łatwo go wyprowadzić z równowagi. W stosunku do ludzi potrafi być nieprzyjemny i niegrzeczny. Walczy do upadłego i dąży do każdego celu, który sobie postawi. Niczego w życiu nie żałuje. Zna doskonale swój charakter i wie, że ciężko jest się z nim porozumieć. Ceni samotność i brak obowiązków.

Nadia, 01.08

Jest przebojowa i potrafi radzić sobie z kłopotami. Jednocześnie ma w sobie dużo ciepła i chce się nim dzielić z innymi. Potrafi współczuć i rozumie ludzi. Nie rozpamiętuje niepowodzeń, stara się wybaczać i zapominać o krzywdach jakie ją spotkały. Z każdego doświadczenia wyciąga wnioski i nie popełnia dwa razy tych samych błędów. Jest rozsądna, ale lubi w życiu odrobinę szaleństwa i spontaniczności.

Halina, 01.07

Jest oazą spokoju i opanowania. Bardzo rozsądnie do wszystkiego podchodzi i nie podejmuje pochopnych decyzji. Odmawia sobie przyjemności i nie lubi niepotrzebnych wydatków. Jest oszczędna. Ceni sobie życie rodzinne i bardzo dba o najbliższych. Jest tolerancyjna, kochająca i wyrozumiała.

Aleksander, 26.02. 10.03. 22.10. 24.11. 12.12

Jest artystą. Pociąga go piękno. Ciężko na niego liczyć, ponieważ jest lekkoduchem i lubi się bawić. Nie przywiązuje wagi do rzeczy materialnych, nie robi oszczędności, nie dba o swój wygląd zewnętrzny. Dla niego liczy się wnętrze i dusza. Nie widzi siebie w roli męża i ojca, ponieważ obowiązku go nudzą.

Herbert, 16.03

Lubi rozrywkę i skoki adrenaliny. Jest typem wolnego strzelca i nie chce się wiązać. Uprawia sporty ekstremalne i kocha dalekie podróże. Często popada w długi spowodowane zamiłowaniem do hazardu. Nie potrafi oszczędzać i myśleć przyszłościowo. Dla niego liczy się tylko to co jest w tej chwili. Kiedy ma kłopoty idzie po pomoc do rodziców.

Barbara, 04.12

Jest spokojna, uczuciowa i wyrozumiała. Lubi towarzystwo innych ludzi, ale nie przepada za wielkimi imprezami. Wolny czas spędza z przyjaciółmi lub przy dobrej książce. Lubi sport. Odpręża się na basenie i na kartach tenisowych. Rodzina jest dla niej bardzo ważna i stara się dbać o nią najlepiej jak potrafi.

Artur, 06.10

Zawsze stara się podporządkować sobie ludzi. Nie lubi sprzeciwów i słów krytyki. Jest bardzo oszczędny. Nie robi niespodzianek, nie wydaje pieniędzy bez przemyślenia. Drzemie w nim dusza artysty i romantyka, ale nie działa pod wpływem emocji.

Anna, 26.07

Potrafi poświęcić się dla innych. Jest oddana rodzinie i najbliższym. Lubi kiedy ludzie ją doceniają, widzą jej wysiłki i są jej wdzięczni za pomoc. W pracy jest bardzo skrupulatna i odpowiedzialna. Nie podejmuje wyzwań ponad swoje możliwości. Ceni lojalność i szczerość.

Fabian, 20.01

Jest stworzony dla innych. Lubi pomagać i nie oczekuje rewanżu. Marzy o dużej rodzinie i spokojnym życiu za miastem. Kocha przyrodę i zwierzęta. Potrzebuje kobiety ciepłej i kochającej. Ma w sobie ogromne pokłady uczuć, które wyzwoli w nim partnerka czuła, delikatna i wrażliwa. Jest doskonałym ojcem i mężem.

Lucyna, 30.06

Nie chce tracić życia na zamartwianie się niepowodzeniami. Wierzy, że każde doświadczenie życiowe daje jej siłę i mądrość na przyszłość. Jest wesoła, komunikatywna i otwarta. Nie boi się wyzwań i jest gotowa je podejmować. Lubi siebie i nie ma kompleksów. Otacza się ludźmi, którzy ją akceptują, ale nie boją się wyrazić własnej opinii o jej postępowaniu.

Aleksandra, 18.05

Jest piękna, wyniosła i wiele oczekuje od życia. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zawsze znajdzie sposób na wyjście z trudnej sytuacji. Na obcych robi wrażenie niedostępnej i zimnej, ale w domu jest wspaniałą żoną i kochającą matką. Swoim wyglądem budzi zazdrość u kobiet i onieśmiela mężczyzn. Jest bardzo zadbana i dobrze ubrana. W związku opiera się na uczciwości, zaufaniu i wierności.