Fabian, 20.01

Jest stworzony dla innych. Lubi pomagać i nie oczekuje rewanżu. Marzy o dużej rodzinie i spokojnym życiu za miastem. Kocha przyrodę i zwierzęta. Potrzebuje kobiety ciepłej i kochającej. Ma w sobie ogromne pokłady uczuć, które wyzwoli w nim partnerka czuła, delikatna i wrażliwa. Jest doskonałym ojcem i mężem.

Lucyna, 30.06

Nie chce tracić życia na zamartwianie się niepowodzeniami. Wierzy, że każde doświadczenie życiowe daje jej siłę i mądrość na przyszłość. Jest wesoła, komunikatywna i otwarta. Nie boi się wyzwań i jest gotowa je podejmować. Lubi siebie i nie ma kompleksów. Otacza się ludźmi, którzy ją akceptują, ale nie boją się wyrazić własnej opinii o jej postępowaniu.

Aleksandra, 18.05

Jest piękna, wyniosła i wiele oczekuje od życia. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych i zawsze znajdzie sposób na wyjście z trudnej sytuacji. Na obcych robi wrażenie niedostępnej i zimnej, ale w domu jest wspaniałą żoną i kochającą matką. Swoim wyglądem budzi zazdrość u kobiet i onieśmiela mężczyzn. Jest bardzo zadbana i dobrze ubrana. W związku opiera się na uczciwości, zaufaniu i wierności.

Józef, 29.01. 19.02. 19.03. 01.05. 27.08. 14.11. 25.11

Nie dba o rzeczy powierzchowne. Nie interesuje go moda. Jest bardzo przenikliwy i zawsze zgłębia wszystko czym się zajmuje. Chce wiedzieć jak najwięcej i poznawać świat. Lubi czytać i oglądać ciekawe filmy. Jest tradycjonalistą i dba, by w takim duchu wychowywały się jego dzieci. Dla kobiet jest wyrozumiały, potrafi je zrozumieć i zaakceptować ich odmienność.

Stanisława, 05.08

Boi się w życiu ryzyka i wyzwań przekraczających jej możliwości. Żyje spokojnie i komfortowo. Nie lubi się wyróżniać, ale ma swoje zdanie i potrafi go bronić. Nie lubi w ludziach zakłamania i braku odpowiedzialności. Stres mobilizuje ją do pracy. Jest punktualna, zorganizowana i słowna.

Eryka, 09.02

Jest bardzo energiczna i dobrze zorganizowana. Kocha świat i chce wiedzieć o nim jak najwięcej. Zawodowo spełni się jako podróżnik, bo marzy o odwiedzeniu najdalszych zakątków globu. Jej zaradność, komunikatywność i odwaga z pewnością pomogą jej w dalekich wyprawach. Zna swoje umiejętności, nie przecenia sił i stara się postępować na miarę możliwości.

Mieszko, 01.01

Jest człowiekiem pełnym nadziei i optymizmu. Mimo iż w życiu nie dokona rzeczy wielkich będzie żył dostatnio i szczęśliwie. Wszystko co ma wypracował sobie sam, bo rzadko zwraca się o pomoc. Nie lubi cwaniactwa, oszukiwania i braku dobrych manier. Jest otwarty na przyjaźń i miłość.

Brygida, 01.02. 23.07. 08.10

Żyje marzeniami i złudzeniami. Od życia nie wymaga wiele, ponieważ nie wierzy w swoje możliwości i szczęście. Od rzeczywistości ucieka do kina, gdzie odnajduje świat, jakiego szuka. Zawodowo spełni się jako reżyser lub pisarka. Jej głowa pełna jest pomysłów na udane, romantyczne i zgodne związki, których nigdy nie miała.

Marianna, 02.06

Zna się na ludziach i na doskonałą intuicję. W życiu nie toleruje kłamstwa, przemocy i nieuczciwości. Działa szybko, bo lubi kiedy wokół niej dużo się dzieje. Nie żałuje swoich decyzji, choć czasami podejmuje je zbyt pochopnie. Dzięki szczęściu wiele rzeczy jej się udaje i może powiedzieć, że jest urodzona pod szczęśliwą gwiazdą. Mężczyzna będzie jej wierny i doceni wszystko co dla niego zrobi.

Aleksy, 17.02

Jest bardzo uczciwy, uprzejmy i dobrze wychowany. Miewa humory i ciężko wtedy do niego dotrzeć. Potrafi być uciążliwy dla najbliższych, bo za bardzo bierze wszystko do siebie. Krytyka go niszczy. Ma dużo dobrych chęci, ale słaby charakter. Łatwo go urazić.

Klemens, 15.03. 23.11

Jest bardzo zagadkowy i z trudem otwiera się przed ludźmi. Chodzi własnymi ścieżkami i rzadko dzieli się problemami z innymi. Stara się ukrywać swoje słabości i wady. Nie wierzy w swoje możliwości i zdarza się, że ma niskie poczucie własnej wartości. Szuka kobiety, która go zrozumie i zaakceptuje. Otacza się ludźmi cierpliwymi, spokojnymi i dobrze wychowanymi.

Narcyz, 18.03. 29.10

Jest zakochany w sobie. Rzadko liczy się ze zdaniem innych i nie przejmuje się krytyką. Bardzo dba o swój wygląd zewnętrzny, lubi markowe ubrania i kosmetyki. W życiu szuka zabawy i radości. Nie lubi pracować, ale kiedy musi jest obowiązkowy. Otoczenie zaraża pozytywnym nastawieniem do życia. W związku nie można na niego liczyć, ponieważ ucieka przed odpowiedzialnością i obowiązkami.