Gracjan, 18.12

Ma charakter narcyza. Uwielbia siebie i wiele w siebie inwestuje. Zawsze dobrze się ubiera, a jego mieszkanie pełne jest sprzętów, które wykonują za niego obowiązki domowe. Lubi się lenić, ale nie ucieka od ludzi. Ma wielu znajomych, ktoś zawsze mu pomoże. Problemy rozwiązuje szybko, bo jak mawia, nie ma na nie czasu. Woli się bawić i cieszyć życiem.

Ludwika, 31.01. 15.03

Imię wywodzi się z języka starogermańskiego. Ludwika jest wrażliwa i delikatna. Ma doskonałą intuicję i często na niej polega. Trudno ją oszukać, bo jest bardzo ostrożna. Nie podejmuje pochopnych decyzji, wszystko dokładnie analizuje. W życiu prywatnym jest oddana domowi i bardzo dba o najbliższych. Wychowując dzieci bywa nadopiekuńcza i nadwrażliwa.

Martyna, 30.01

Bywa bezwzględna i przebiegła. Do celu idzie po trupach nie zważając na krzywdę jaką wyrządza innym. Nie lubi ludzi słabych i poddających się emocjom. Jest silna psychicznie i nie załamuje się niepowodzeniami. Jest w ciągłym ruchu. Odpoczywa na basenie lub podczas treningów w siłowni. Wiele wymaga od siebie i od innych.

Ada, 12.12

Jest delikatna i bardzo dobrze wychowana. Otacza się ludźmi kulturalnymi i wykształconymi. Ma bardzo chłonny umysł, szybko się uczy. Kocha ludzi i świat. Chce podróżować i poznawać inne kultury. Bywa niezdecydowana i zapominalska. Będzie dobrą matką, która da dzieciom dużo miłości i zrozumienia.

Tatiana, 25.01

Jest wulkanem energii i ma wiele zapału. Niestety szybko go traci i zniechęca się do pracy. Podejmuje się wielu zajęć na raz, ale rzadko doprowadza sprawy do końca. Lubi, kiedy jest adorowana i podziwiana. Ma zmienny charakter, bywa niestała w uczuciach.

Łazarz, 14.03

Jest surowy i nie toleruje u ludzi potknięć. Zawsze twierdzi, że wszystko można zrobić lepiej i bardziej efektywnie. W pracy jest nieugiętym szefem, który nie zyskuje sympatii u pracowników. Paraliżuje ludzi, często się go boją i nie potrafią mu zaufać. W domu wprowadza żelazną dyscyplinę, bo uważa, że tylko tak nauczy dzieci odpowiedzialności. Popada w konflikty z żoną. Często jest dobrym kucharzem.

Wanda, 23.06

Jest kulturalna, dobrze wychowana i ma nienaganne maniery. Szuka mężczyzny, który doceni jej delikatność i kobiecość i będzie potrafił stworzyć z nią spokojny dom. Nie oczekuje od życia wiele, nie przywiązuje nadmiernej wagi do rzeczy materialnych. Ma oszczędności, bo chce mieć zabezpieczenie na wypadek kłopotów.

Teodora, 01.04

Jest szalona i nieobliczalna. Kocha sport i wysiłek fizyczny. Zawsze odpoczywa aktywnie i uprawia wiele sportów. Nie chce tracić nawet chwili z życia, dlatego rzadko pozwala sobie na odrobinę lenistwa. Otacza się ludźmi pełnymi energii i optymizmu. Trudno na niej polegać, bo ciągle za czymś goni i bywa niesłowna. Jej wielki temperament może okiełznać tylko mężczyzna silny i nieco mniej porywczy.

Bogusława, 18.04

Jest bardzo ambitna i ma w życiu wielkie plany. Nie jest jednak typem osoby, która walczy o sukces za wszelką cenę. Kiedy coś przekracza jej możliwości potrafi zrezygnować z podejmowania wysiłków. Jest uczciwa i prawdomówna. Zawsze zwraca długi i pamięta o wszystkich zobowiązaniach. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Analizuje swoje życie i dąży do perfekcji w tym co robi.

Irena, 08.02. 01.04. 05.04. 05.05. 18.09. 20.10

Do ludzi podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem. Nikogo pochopnie nie ocenia i nie oskarża. Kocha rodzinę i lubi zajmować się domem. Jest przedsiębiorcza, dobrze zorganizowana i pomysłowa. Nie załamuje się niepowodzeniami, bo wierzy, że z każdego doświadczenia można wyciągnąć wnioski na przyszłość. Potrafi wybaczać i dawać duży kredyt zaufania.

Szymon, 05.01. 18.02. 16.05. 18.07. 28.10

Jest urodzonym aktorem. Uwielbia występować przed ludźmi i patrzeć na ich emocje. Często się wzrusza i lubi myślami wracać do okresu dzieciństwa. Jest wrażliwy i bardzo utalentowany. Potrafi być wdzięczny za to co robią dla niego ludzie. Dba o kobietę i pozwala jej się martwić codziennymi problemami. Można na niego liczyć.

Wilhelm, 06.04. 25.06. 02.09

Jest wielkim społecznikiem. Jego wrażliwość nie pozwala mu przejść obojętnie koło krzywdy drugiego człowieka. Zawodowo zwiąże się z instytucją charytatywną lub domem pomocy osobom starszym. Bardzo kocha swoich rodziców i ma dla niech wiele szacunku. Pieniądze nie mają dla niego znaczenia. Dużo większą satysfakcję daje mu uśmiech na twarzy podopiecznych. Rzadko zakłada rodzinę.

Ludmiła, 20.02

Imię słowiańskie. Ludmiła lubi się wyróżniać i chce by wszyscy skupiali na niej swoją uwagę. Ceni sobie komplementy i wyrazy uznania, ale nie jest próżna. Od ludzi wymaga szacunku i prawdomówności. Jest cierpliwa i wytrwała. Lubi się bawić i korzystać z życia. Ma oszczędności, ale nie jest skąpa. Potrafi pomóc innym.

Emil, 18.07. 11.10. 14.11

Jest indywidualistą. Nie szuka partnerki na całe życie i ucieka od stabilizacji. Potrafi być jednak bardzo konsekwentny i uparty w swoich działaniach. Nigdy nie rezygnuje z wyznaczonego celu. Doskonale sprawdzi się jako sportowiec lub podróżnik. Rywalizację ma we krwi. W rodzinie zawsze chce być lepszy od innych i rzadko okazuje ludziom współczucie.

Ilona, 18.08

Jest bardzo wrażliwa i subtelna. W życiu często polega na kobiecej intuicji, która jej nie zawodzi. Ufa przeczuciom i często ma rację. Nie zostawia spraw na później. Wszystko załatwia sumiennie i terminowo. Lubi być adorowana i potrafi dać mężczyźnie wiele uczucia. Będzie dobrą matką i oddaną żoną.

Maryna, 03.03

Potrzebuje dużo ciepła i miłości. Jest bardzo związana z rodzinnym domem, a najbliżsi zawsze mogą liczyć na jej pomoc. Z trudem radzi sobie z nagłymi kłopotami i traci głowę, kiedy coś idzie nie po jej myśli. Szybko się załamuje i nie potrafi wyciągać wniosków z błędów. Mężczyzna, który odda jej swoje serce powinien być silny, odpowiedzialny i skłonny samemu podejmować ważne, życiowe decyzje.