Ksenia, 16.04

Ma artystyczną duszę, kocha sztukę i piękno. Otacza się ludźmi zwariowanymi, pełnymi szalonych pomysłów i energii. Nie lubi rutyny, nudy i monotonii. Spełni się jako malarka albo pisarka. Ma sto pomysłów na minutę i bywa niezdecydowana. Chce podróżować, zwiedzać świat, przeżywać nowe przygody. Jest odważna, ale rozsądna. Ciężko na nią liczyć, bo ciągle jest zaganiana.

Patryk, 17.03

Lubi kiedy wszystko jest na swoim miejscu. Zawsze panuje nad sytuacją i na zimno kalkuluje każde zawodowe posunięcie. Dla ludzi jest surowy, ale sprawiedliwy. Lubi kiedy otoczenie czuje przed nim respekt. Ceni luksus, na który ciężko pracuje. Żonę często obdarowuje drogimi prezentami i rozpieszcza dzieci.

Kazimierz, 04.03

Imię słowiańskie, które oznacza człowieka prawego, uczciwego i szlachetnego. Bywa melancholijny, bardzo ceni sobie wspomnienia i doświadczenia życiowe, z których zawsze wyciąga właściwe wnioski. Boi się utraty swojej pozycji w pracy, bo nie wierzy, że może być w czymś najlepszy. Bywa skryty i zamknięty. W stosunku do rodziny jest zawsze lojalny i szczery. Dba o szczęście, którym są dla niego dzieci.

Władysław, 02.04. 27.06. 25.09

Imię słowiańskie. Osoba o tym imieniu jest otwarta na świat i ludzi. Nie wdaje się w konflikty, ostrożnie inwestuje i dokładnie analizuje wielkie życiowe decyzje. Żyje spokojnie, bez wielkich wzlotów, ale również bez upadków. Szuka miłości. Szybko założy rodzinę i będzie miał dużo dzieci. Wiele inwestuje w edukację potomków i rozwijanie ich zainteresowań.

Gracjan, 18.12

Ma charakter narcyza. Uwielbia siebie i wiele w siebie inwestuje. Zawsze dobrze się ubiera, a jego mieszkanie pełne jest sprzętów, które wykonują za niego obowiązki domowe. Lubi się lenić, ale nie ucieka od ludzi. Ma wielu znajomych, ktoś zawsze mu pomoże. Problemy rozwiązuje szybko, bo jak mawia, nie ma na nie czasu. Woli się bawić i cieszyć życiem.

Ludwika, 31.01. 15.03

Imię wywodzi się z języka starogermańskiego. Ludwika jest wrażliwa i delikatna. Ma doskonałą intuicję i często na niej polega. Trudno ją oszukać, bo jest bardzo ostrożna. Nie podejmuje pochopnych decyzji, wszystko dokładnie analizuje. W życiu prywatnym jest oddana domowi i bardzo dba o najbliższych. Wychowując dzieci bywa nadopiekuńcza i nadwrażliwa.

Martyna, 30.01

Bywa bezwzględna i przebiegła. Do celu idzie po trupach nie zważając na krzywdę jaką wyrządza innym. Nie lubi ludzi słabych i poddających się emocjom. Jest silna psychicznie i nie załamuje się niepowodzeniami. Jest w ciągłym ruchu. Odpoczywa na basenie lub podczas treningów w siłowni. Wiele wymaga od siebie i od innych.

Ada, 12.12

Jest delikatna i bardzo dobrze wychowana. Otacza się ludźmi kulturalnymi i wykształconymi. Ma bardzo chłonny umysł, szybko się uczy. Kocha ludzi i świat. Chce podróżować i poznawać inne kultury. Bywa niezdecydowana i zapominalska. Będzie dobrą matką, która da dzieciom dużo miłości i zrozumienia.

Tatiana, 25.01

Jest wulkanem energii i ma wiele zapału. Niestety szybko go traci i zniechęca się do pracy. Podejmuje się wielu zajęć na raz, ale rzadko doprowadza sprawy do końca. Lubi, kiedy jest adorowana i podziwiana. Ma zmienny charakter, bywa niestała w uczuciach.

Łazarz, 14.03

Jest surowy i nie toleruje u ludzi potknięć. Zawsze twierdzi, że wszystko można zrobić lepiej i bardziej efektywnie. W pracy jest nieugiętym szefem, który nie zyskuje sympatii u pracowników. Paraliżuje ludzi, często się go boją i nie potrafią mu zaufać. W domu wprowadza żelazną dyscyplinę, bo uważa, że tylko tak nauczy dzieci odpowiedzialności. Popada w konflikty z żoną. Często jest dobrym kucharzem.

Wanda, 23.06

Jest kulturalna, dobrze wychowana i ma nienaganne maniery. Szuka mężczyzny, który doceni jej delikatność i kobiecość i będzie potrafił stworzyć z nią spokojny dom. Nie oczekuje od życia wiele, nie przywiązuje nadmiernej wagi do rzeczy materialnych. Ma oszczędności, bo chce mieć zabezpieczenie na wypadek kłopotów.

Teodora, 01.04

Jest szalona i nieobliczalna. Kocha sport i wysiłek fizyczny. Zawsze odpoczywa aktywnie i uprawia wiele sportów. Nie chce tracić nawet chwili z życia, dlatego rzadko pozwala sobie na odrobinę lenistwa. Otacza się ludźmi pełnymi energii i optymizmu. Trudno na niej polegać, bo ciągle za czymś goni i bywa niesłowna. Jej wielki temperament może okiełznać tylko mężczyzna silny i nieco mniej porywczy.

Bogusława, 18.04

Jest bardzo ambitna i ma w życiu wielkie plany. Nie jest jednak typem osoby, która walczy o sukces za wszelką cenę. Kiedy coś przekracza jej możliwości potrafi zrezygnować z podejmowania wysiłków. Jest uczciwa i prawdomówna. Zawsze zwraca długi i pamięta o wszystkich zobowiązaniach. Nie podejmuje pochopnych decyzji. Analizuje swoje życie i dąży do perfekcji w tym co robi.

Irena, 08.02. 01.04. 05.04. 05.05. 18.09. 20.10

Do ludzi podchodzi z szacunkiem i zrozumieniem. Nikogo pochopnie nie ocenia i nie oskarża. Kocha rodzinę i lubi zajmować się domem. Jest przedsiębiorcza, dobrze zorganizowana i pomysłowa. Nie załamuje się niepowodzeniami, bo wierzy, że z każdego doświadczenia można wyciągnąć wnioski na przyszłość. Potrafi wybaczać i dawać duży kredyt zaufania.

Szymon, 05.01. 18.02. 16.05. 18.07. 28.10

Jest urodzonym aktorem. Uwielbia występować przed ludźmi i patrzeć na ich emocje. Często się wzrusza i lubi myślami wracać do okresu dzieciństwa. Jest wrażliwy i bardzo utalentowany. Potrafi być wdzięczny za to co robią dla niego ludzie. Dba o kobietę i pozwala jej się martwić codziennymi problemami. Można na niego liczyć.

Wilhelm, 06.04. 25.06. 02.09

Jest wielkim społecznikiem. Jego wrażliwość nie pozwala mu przejść obojętnie koło krzywdy drugiego człowieka. Zawodowo zwiąże się z instytucją charytatywną lub domem pomocy osobom starszym. Bardzo kocha swoich rodziców i ma dla niech wiele szacunku. Pieniądze nie mają dla niego znaczenia. Dużo większą satysfakcję daje mu uśmiech na twarzy podopiecznych. Rzadko zakłada rodzinę.