Marianna, 02.06

Zna się na ludziach i na doskonałą intuicję. W życiu nie toleruje kłamstwa, przemocy i nieuczciwości. Działa szybko, bo lubi kiedy wokół niej dużo się dzieje. Nie żałuje swoich decyzji, choć czasami podejmuje je zbyt pochopnie. Dzięki szczęściu wiele rzeczy jej się udaje i może powiedzieć, że jest urodzona pod szczęśliwą gwiazdą. Mężczyzna będzie jej wierny i doceni wszystko co dla niego zrobi.

Aleksy, 17.02

Jest bardzo uczciwy, uprzejmy i dobrze wychowany. Miewa humory i ciężko wtedy do niego dotrzeć. Potrafi być uciążliwy dla najbliższych, bo za bardzo bierze wszystko do siebie. Krytyka go niszczy. Ma dużo dobrych chęci, ale słaby charakter. Łatwo go urazić.

Klemens, 15.03. 23.11

Jest bardzo zagadkowy i z trudem otwiera się przed ludźmi. Chodzi własnymi ścieżkami i rzadko dzieli się problemami z innymi. Stara się ukrywać swoje słabości i wady. Nie wierzy w swoje możliwości i zdarza się, że ma niskie poczucie własnej wartości. Szuka kobiety, która go zrozumie i zaakceptuje. Otacza się ludźmi cierpliwymi, spokojnymi i dobrze wychowanymi.

Narcyz, 18.03. 29.10

Jest zakochany w sobie. Rzadko liczy się ze zdaniem innych i nie przejmuje się krytyką. Bardzo dba o swój wygląd zewnętrzny, lubi markowe ubrania i kosmetyki. W życiu szuka zabawy i radości. Nie lubi pracować, ale kiedy musi jest obowiązkowy. Otoczenie zaraża pozytywnym nastawieniem do życia. W związku nie można na niego liczyć, ponieważ ucieka przed odpowiedzialnością i obowiązkami.