Kategoria: SMSy Dwuznaczne

Rano chce Cię czuć w sobie, chce czuć jak muskasz mnie ustami i do buzi bierzesz, czuć jak gorąco wpływa Ci do środka... rozkosz. To ja Twoja poranna Kawa !

Kategoria: SMSy Na rozstanie

Po co komu milosc? Skoro ta druga osoba caly czas oklamuje?! Mowi, ze kocha a zartuje. Mowi, ze teskni a tylko gra. Snuje plany, daje nadzieje, a potem wali caly swiat... Zabiera wszystko, zostajesz z niczym i caly czas lkasz... :(

Kategoria: SMSy Śmieszne

Rapoet wojenny : meldunek z przeprowadzonej operacji w dolinie miłości .Na rozkaz marszalka mózgu , generał członek przeprowadzil ofensywe na twierdze miedzy nogami , znajdująca sie w rejonie uda przy wsi podbrzusze .General czlonek w porozumienu z majorem raczka poslal na zwiad kaprala paluszka , ktory stwierdzil co nastepuje:teren jest lekko gorzysty , silnie zalesiony i miejscami podmokly , wobec takiej sytuacji general czlonek wydal rozkaz DO ATAKU !

Kategoria: SMSy Dwuznaczne

Budzę się w nocy, nie ma Ciebie. Moje ciało pragnie Twojego ciała. Czuje Twój zapach cala noc. Niedawno szukałem Cię wokół siebie. Gdzie jesteś cholerna piżamo!!!

Kategoria: SMSy Erotyczne

Imę moje : Kocham Cię!
A nazwisko - domyśl się!

Kategoria: SMSy Dwuznaczne

Czy wiesz kto Cię kocha? Czy wiesz kto Cię zna? Czy wiesz kto się często to Twojego policzka przytula? ...Tak to ja Twoja komórka!!!!!

Kategoria: SMSy Śmieszne

Dziś Mikołaj jest nie w sosie,Elf wyruchał mu gosposie!
Renifery obrażone,bo ich tyłki też ruszone!
A więc życzę Ci kolego by Mikołaj Cię nie tego! :)

Kategoria: SMSy Złośliwe

Jesteś koprofagiem z nędzną cefalizacją.

Kategoria: SMSy Śmieszne

Postanowilem przez pewien czas zyc bez sexu, alkocholu i papierosow... I musze stwierdzic ze to byl najgorszy kwadrans w moim zyciu...

Kategoria: SMSy Śmieszne

UWAGA!!! Zginęła mi żona!!! Kto ją znajdzie dostanie po ryju!!!

Kategoria: SMSy Śmieszne

Love Krowę
Kocham Byka
Ale wyjdę za indyka

Kategoria: SMSy Dwuznaczne

No śmiało rozepnij... Włóż rękę do środka... Obejmij go dłonią... Nie bój się! Zbadaj jego kształt... No wyciagnij... ten telefon z kieszeni i napisz coś ciekawego!!!

Kategoria: SMSy Erotyczne

Lubisz kiedy jest taki wielki, czerwony, kiedy tak z niego kapie, uwielbiasz wtedy brac Go w usta i ssac ... Szkoda, ze ten arbuz ma tyle pestek

Kategoria: SMSy Słodkie

Ostatniej nocy poprosiłam mojego anioła, aby Cię ochraniał... On jednak wrócił... I spytałam się, dlaczego? Uśmiechnął się i powiedział: anioł aniołka nie potrzebuje.

Kategoria: SMSy Słodkie

- Stuk! Puk!
- Kto tam?
- Dwa buziaczki-łobuziaczki...
Otrzymujesz je ode mnie, żeby było Ci przyjemnie! ;* ;*

Kategoria: SMSy Erotyczne

(...) Tak w każdym miejscu i o każdej dobie,
Gdziem z tobą płakał, gdziem się z tobą bawił,
Wszędzie i zawsze będę ja przy tobie,
Bom wszędzie cząstkę mej duszy zostawił.