Přijde chlápek do obchodu a zařve: "Prosil bych krabičku zápalek!"
"Nekřičte na mě, nejsem hluchá," rozčílí se prodavačka. "S filtrem nebo bez?"

Doma sa hádajú otec s mamou a Mirko ich potajmä počúva.
Otec vraví mame: "Ty piča."
Mama otcovi: "Ty kokot."
Vtom do kuchyne vbehne Mirko a pýta sa: "Čo je to kokot?"
"Náš vešiak."
"A čo je to piča?"
"Naša obývačka."
Vtom príde nášteva a Mirko ju ide privítať:
"Vitajte, bundy si zaveste na kokot a chodte do piče."Domácí mají proti nezkušenému soupeři výraznou převahu - jejich průměrná váha je o celých pět kilo vyšší.

Protoze je ale uz stejne vsechny znaji, maji je ocislovane.
Jeden povida: "Sest!" a vsichni se popadaji za bricha.
Dalsi chlapek: "89" a zas jsou vsichni smichy pod stolem.
Pak povida dalsi: "16" a vsichni mlci a rozpacite se koukaji.
On se rozcili: "Chlapi, vzdyt je ten for dobrej!"
a oni na to: "No jo, Franto, kdyz ty to neumis tak podat..." Protoze jsou hnusny a smrdi !

Bohatý statkář na vesnici nutí syna, aby si vzal dceru jiného bohatého statkáře a jejich majetek se tak spojil. syn se brání, protože jeho nastávající opravdu žádná krasavice není a navíc je velmi hloupá až blbá. Otec mu radí, aby jí tedy při plnění manželské povinnosti dal na hlavu kulicha a nemusel na ní koukat. Jako svatební dar dostanou obraz. Novomanžel ho chce přibít na zeď v ložnici a říká své ženě: Přines hřebíky. Ona odchází a opakuje si: Hřebíky, hřebíky, ... Donese je a on říká: Ještě kladivo ! Ona odchází: Kladivo, kladivo, ... Přinese to a jak tak přibíjí manžel hřebíčky do zdi, praští se do prstu a zařve: Do pí... A ona odchází: Kulicha, kulicha, ...

Motorista vezoucí stopařku odbočí do lesíka a říká: "Nepotrpím si na dlouhé řeči a tak se jen ptám: Chceš si to svezení odpracovat tady ve voze, nebo radši venku na dece?" "Taky nemám ráda dlouhé řeči, ale než se rozhodnu, mám taky jeden dotaz: Mám si sundat kalhotky, nebo vyplivnout žvýkačku?"Motorkář se za jízdy chlubí kámošovi na stroji vedle něj: "Na tuhle mašinu se baby přímo lepí..."
V tu chvíli projedou v rychlosti přechod. Kamarád povídá: "To vidím, tahle babka už to asi nerozdejchá..."

Kongres stavbařů.
Francouz se chlubí: "U nás stavíme tak rychle, že ráno jedu do práce kolem louky a odpoledne domů už kolem nový automobilky."
Ital na to: "Já jedu ráno do práce a nic, a když se vracím, tak tam stojí nová textilka a z práce jdou ženský v šatech, co tam vyrobily."
Čech se nedá: "U nás začnou zedníci ráno v osm stavět pivovar, a v deset už jsou namazaný."Kongres stavbařů:Francouz se chlubí: "U nás stavíme tak rychle, že ráno jedu do práce kolem louky a odpoledne domů už kolem nový automobilky."Ital na to: "Já jedu ráno do práce a nic, a když se vracím, tak tam stojí nová textilka a z práce jdou ženský v šatech, co tam vyrobily."Čech se nedá: "U nás začnou zedníci ráno v osm stavět pivovar, a v deset už jsou namazaný."

Blondýnka přijde do prodejny hudebních nástrojů a rozhlíží se. Po chvíli přijde k prodavačce a říká: "Prosila bych tu červenou trubku a tu bílou harmoniku." Prodavačka se na ní podívá a odpoví: "Dobře, ten hasící přístroj ti dám, ale nemysli si, že kvůli tobě odmontuji i radiátor."

Manželka bola veľmi chorá, raz v noci sa otočila k manželovi a zastonala:
"Jakub, je mi zle. A komu je dnes dobre, zamrmlal on..."Manželka chtěla překvapit manžela a koupila vestavěnu skříň. Novou skříň řemeslníci přimontovali do stěny. Po čase jela venku tramvaj a skříň spadla na zem. Manželka se lekla a přimontovala skříň zpátky do stěny. Po čase jela tramvaj a skříň opět spadla. Myslela si, že skříň špatně přimontovala, a tak zavolala souseda, aby jí skříň přimontoval on. Skříň byla přimontována. Po čase jela tramvaj a skříň spadla... Dali hlavy dohromady a soused řekl svůj nápad: "Vlezu do skříně a když pojede tramvaj, budu sledovat, který šroub se uvolní a hned budeme vědět, proč skříň padá." Soused vlezl do skříně a čekal. Sousedka zatím šla do kuchyně, aby mu uvařila kávu. Na to přišel manžel domů z práce a co nevidí... V předsíni cizí boty, v kuchyni dvě kávy, v ložnici nová skříň a v ní soused. Chvíli se na sebe koukají a soused říká: "Radši mi dvě-tři vraž, protože když ti řeknu, že tu čekám až pojede tramvaj, určitě mi neuvěříš!"Manželka doma remcá: "Pořád dokola jen vařím a vařím a co z toho nakonec mám – vůbec nic!" "Tak vidíš, jaké máš štěstí. Já z toho mám žaludeční vředy."

Zákon neshody v myšleníPod pojmem "pěkná procházka" si váš pes představuje něco zcela jiného než vy.Freemanův dodatekPředevším k pěkné procházce podle psí představy rozhodně nepatří vodítko.Blindův zákonJediný pes, který se na vycházce chová zcela disciplinovaně, je pes slepecký.

Po mostě jde bezruký a slepý. A bezruký povídá: "Uhni, nebo ti dám pěstí."
Slepí na to: "Jo? To bych teda chtěl vidět."

Žán, kolik je hodin? ptá se jednou lord.
Sluha na to: "Deset nula nula, milorde."
Lord se zamyslí a po nějakých sedmdesáti vteřinách se podívá na hodinky: "Žán, vy lajdáku, vždyť už je deset nula jedna!"

Proč musí v policejním autě sedět vždy tři policajti?
Protože jeden řídí, druhej je vykloněnej z okýnka a řve: "Huíííí! Huíííí!" a třetí je vykloněnej z druhýho okna, točí hlavou a řve: "Modrááá! Modrááá!"

Co řekne blondýnka, když se pořeže při rozbití čínské vázy z dynastie Ming?
"To je v pořádku, tati. Mě to nebolí."

OTÁZKA:
Dobrý den, loni jsem provedl upgrade PŘÍTELKYNĚ 1.0 na verzi MANŽELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DĚTI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu není tato funkce zmiňována. Mimo to Manželka 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 4.2 a Pivo 12.0 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že Manželku 1.0 nemohu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k Přítelkyni 1.0, ale uninstall skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli, toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z Přítelkyně 1.0 na Manželku 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale Manželka 1.0 je operační systém, navržený tak, aby sám spouštěl a ukončoval ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění Manželky 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů. Někteří se pokoušeli instalovat Přítelkyni 2.0, resp. Manželku 2.0,ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět Přítelkyni 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel, Manželka 1.0 detekuje přítomnost Přítelkyně 2.0, což zapříčiňuje konflikty s následným kolapsem systému. Jediná možnost, jak se vyhnout problémům, je neinstalovat software Manželka, ale používat jen Přítelkyni. Verze Přítelkyně 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat své známé. Ještě varujeme: dejte si pozor na nedokumentovanou automatickou instalaci programu Tchýně 6.4.

Šel brontosaurus a brontosauřice.
On: "Jo?"
Ona: "Ne."
On: "Jo?"
Ona: "Ne."
On: "Jo?"
Ona: "Ne."
Tak šli a šli až vymřeli.

Paní Nováková, vy se prý chcete nechat rozvést? "Ano chci!"A proč?"Letos v létě jsme byli na chalupě, já jsem si ráno šla zaplavat a manžel mě pozoroval dalekohledem."A kvůli tomu se chcete nechat rozvést?"No jo, ale on ten dalekohled měl na brokovnici."