Frequently asked questions

Prosimy o przeczytanie i stosowanie się do poniższych reguł.

Serwis ma charakter edukacyjno-informacyjny. Udostępnia on serwis mający na celu wymianę informacji, spostrzeżeń oraz pomocy w rozwiązywaniu problemów.

0. Korzystanie z serwisu jest bezpłatne.

1. Dobrze sformułuj historię, które nie tylko szybciej przyciągnie uwagę innych użytkowników, ale również w przyszłości pozwoli łatwiej odszukać dany wątek.

2. Bądź uprzejmy dla innych, nie używaj wulgaryzmów i nie obrażaj innych.

3. Podziękuj za odpowiedź.

4. Staraj się używać języka polskiego najlepiej jak umiesz. Nie nadużywaj formatowania i kolorowania tekstu, używaj tego tylko wtedy, gdy jest to niezbędne. NIE PISZ WIELKIMI LITERAMI, TAK JAK TU - taki tekst zwykle jest źle widziany przez innych.

5. Jeśli chcesz korzystać z serwisu musisz zgodzić się na kilka zasad, których będziesz przestrzegał(a). W szczególności chodzi tu o nie wysyłanie żadnych materiałów, które są: fałszywe, oszczercze, nieprecyzyjne, obraźliwe, wulgarne, nienawistne, molestujące, obsceniczne, bluźniercze, zawierające pogróżki, naruszające prywatność oraz takie, które naruszają prawo. Nie można także umieszczać reklam, spamu, ogłoszeń, łańcuszków, piramid, a także innego rodzaju ofert.

6.  Autor serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treść historii, gdyż nie jest możliwe by każda historia była sprawdzana. Jeśli historia łamie powyższe zasady zostanie usunięta, a jeśli użytkownik, który ją wysłał będzie nadal łamał zasady, jego konto zostanie usunięte, a w drastycznych przypadkach zablokowany zostanie całkowity dostęp do forum.

7. Administracja serwisu ma prawo do kasowania, przenoszenia, edycji historii, który w jakikolwiek sposób narusza regulamin bądź budzi wątpliwości; postępowanie takie nie podlega dyskusji.

8. Zabrania się głoszenia wszelkiego rodzaju treści o charakterze nazistowskim, rasistowskim, dyskryminującym grupy społeczne, religie, kultury, będące oszczerstwami, wulgaryzmami, groźbami czy też takie które obrażają inne osoby oraz wszelkie inne treści, które są przyjęte jako niestosowne.

9. Rozsyłanie SPAM-u w każdej postaci jest zabronione. Takie działania naruszają polskie prawo i będą natychmiast zgłaszane odpowiedniej jednostce prawnej.

10. Zabrania się wymiany informacji na serwisie, które mogą służyć zdobyciu nielegalnego oprogramowania lub naruszyć prawa autorskie osób trzecich.

11. Każda rejestrująca się osoba przy rejestracji zobowiązana jest podać prawdziwy adres e-mail. Podczas wysyłania wiadomości w bazie zostaje zapisany twój adres IP na wypadek, gdyby zaszła potrzeba wykluczenia Cię z serwisu.

12. Zabrania się podawania na serwisie nazw, danych teleadresowych, linków i ofert firm

13. Rejestracja na serwisie i korzystanie z niego są jednoznaczne z akceptacją warunków tego regulaminu.

14. Regulamin obowiązuje od chwili jego zamieszczenia.