Joshua Stewart

Joshua Stewart Avatar
Country : World
Title : Not specified
Birth Date : Not specified
<3 status : Not specified
Number of visits : 41
Number of comments : 7
Number of MLS : 19

MLS's by Joshua Stewart See All

- Ako zamestnáte blondínku na celý deň?
- Zavediete ju do guľatej miestnosti a poviete jej, aby si sadla do rohu.

У важаемые знатоки вопрос.. Теликанал Россия показала КУЕФА, ЧМ по
Хоккею, ТЕПЕРЬ ДЕЛО ЗА Евровиденьем?
Да если Дибилана поддержит газпром и кое-кто....

Najbardziej mi nieprzyjemnie, gdy czuję, że nie ma mnie we mnie.

W kilkunastopiętrowym wieżowcu wybucha pożar. Wyższe piętra mają odcięte wszystkie drogi ucieczki w dól. Ludzie powychodzili z biur i weszli na ostatnie piętro, ale jest za wysoko na skok. Pożar idzie coraz wyżej - nie wiedzą, co robić. Strach i zgrzytanie zębów. Nagle z ulicy rozlega się krzyk jakiegoś mężczyzny:
- Heeej! Heeej! Luuudzie! Skaczcie! Ja was będę łapał!
Wszyscy popatrzyli na siebie z niedowierzaniem. Nikt nie chciał się zdecydować, bo nikt nie wierzył, że ten gość może kogoś bezpiecznie złapać z tej wysokości. W końcu po kilku minutach najbardziej zdesperowana kobieta postanowiła spróbować.
Wyskoczyła, leci, leci, facet ustawił się odpowiednio, wystawił ręce, złapał ją i postawił na ziemi. Na ostatnim piętrze radość, wszyscy się cieszą. Zaczęli skakać po kolei. Facet wszystkich wyłapuje bez żadnego wysiłku.
W końcu przyszła kolej na Murzyna. Usiadł na parapecie, wziął głęboki oddech i skoczył. Leci, leci, leci, facet się ustawił, wyciągnął ręce, czeka... Nagle cofa ręce i odskakuje w bok! Murzyn uderzył z hukiem o ziemię, złamał się w pół, pełno krwi - nie żyje...
Facet krzyczy z ulicy:
- Spaaalooonych nie rzucajcie!!!

Muži se dělí na dvě skupiny. Jsou zdvořilí a nezdvořilí. Nezdvořilý muž nenabídne dámě své místo. Zdvořilý muž, když postřehne vstupující dámu, zamhouří oči a dělá, jako když spí.

Autor: Karel Poláček

Joshua Stewart's favorite MLS's See All

Doh! This user still hasn't added any MLS's to their favorites.